Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Profile

  Spani

  Spani
  Sex:
  Male
  Age:
  27
  Location:
  Bratislava / Nové Zámky
  About:

  DJ Špáni

  Obdivuje Tonyho Colmana a skrz jedinečný zvuk vinylu sa vracia k spomienkam, ktoré ho nenechajú chladným. Dj, ktorý svoje životné rozhodnutia podriadil tomu, čo ho v skutočnosti napĺňa zmyslom - hudbe.

  "Uvedomil som si, že v živote môžem dosiahnuť čokoľvek, čo si zaumienim, ak to budem myslieť vážne a pôjdem si pevne za tým - " Dj Špáni

  Vlastným menom Ivan Podivinský sa s lámanými bítmi stretol prvýkrát pred desiatimi rokmi na párty Black Rain v novozámockom klube No.3. Od prvej chvíle ho pre tú dobu netradičný hopsavý rytmus zaujal natoľko, že ho doslova a do písmena nemohol dostať z uší. Prešlo veľa krížikov na čele, klubových akcií či festivalov, keď v Ivanovom živote nastal v roku 2012 zlom. "Odjakživa ma lákalo naučiť sa umeniu Dj-ingu a na kamošovej oslave sa mi táto príležitosť naskytla," spomína Špáni na výnimočný moment, ktorý ho úplne opantal. Od toho večera sa talentovaný a večne usmiaty mladý hudobník usiloval čím skôr doplniť svoj soundsytém o mixážny pult a druhý gramofón.
  Z hosťa organizátor
  Ako prvý mu podal pomocnú ruku Dj Stini, s ktorým v šalianskom bare Astória usporadúvali pravidelné parties menšieho charakteru. Špániho kalendár sa však postupne začal zapĺňať hraním aj v iných kluboch. "Mal som možnosť zahrať si vo väčšine slovenských miest. Z open-air by som uviedol Bee Free 2012," pokračuje Ivan, ktorý je v súčastnosti členom formácie Z Prdele Klika. Taktiež spoluorganizuje akcie s názvom Turn Turtles a pod jeho taktovkou sa realizuje aj akcia Sweet Beat. Jeho hviezda vyletela za dva roky dosť vysoko. "Uvedomil som si, že v živote môžem dosiahnuť čokoľvek, čo si zaumienim, ak to budem myslieť vážne a pôjdem si pevne za tým," tvrdí Špáni.
  Ide do hĺbky
  Ako každý profilujúci sa hudobník, aj Špáni si popri mixovaniu platní za gramcami hľadal smer, v ktorom bude ako ryba vo vode. Kým na začiatku ho oslovoval skôr tanečný a na melódiu bohatý liquid, dnes je to viac špecifickejší deep a soulful, ktorý ho ťahá dopredu. V jeho setoch môžete často počuť tracky od ikonických interpretov ako Lenzman, S.P.Y., Spectrasoul, Enei, Marky, Calibre, Nu:logic, Mokoto, DRS, Calx & Teebee.. "Išiel som si za svojím snom. Teraz robím to, čo naozaj cítim, že chcem," uzatvára Dj Špáni.

  Linky:
  Soundcloud profil:
  https://soundcloud.com/p-ni

  Mixcloud profil:
  http://www.mixcloud.com/ivanpodivinsky/  Text: Nomy Native

  Spani's friends

  Spani has 4 freinds

  Lady_SualtaneroStiniivory

  Parties

  Spani will visit 0 parties and has visited 2 parties.

  You must be loged in, to post a comment!


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist