Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Malaky (UK) na drum&bassovej noci BASSHAZE

  Drum&bassová noc Basshaze bude v apríli venovaná liquidfunku a rolujúcim soulful beatom. Soundsystém pod blikajúcimi ledkami v Klube Dole prevetrá britský producent Malaky, ktorého zahraničné portály a médiá označujú za umelca, ktorého sa v budúcnosti oplatí sledovať. Jeho premiérovú návštevu na Slovensku v sobotu 26. apríla podporí svojimi setmi aj mladá drum&bassová slečna Changing Faces z Piešťan, pán atmosfér Redface, nováčik Dome a rezident Lixx.

  bh-20140426-fb-post-01-malaky.jpg 

  "Som potešený, že budem hrať na Slovensku a ďakujem za príležitosť. Vystupovať mimo UK je pre mňa veľká česť a som šťastný, že moja hudba sa dostáva k širšiemu publiku. Tešiť sa môžete na hlboké basy a rolujúce beaty, sem tam okorenené nejakým tým bangerom," odkazuje Malaky, ktorý momentálne čaká na niekoľko releasov, medzi ktorými sú dva tracky s MsDos na dvanásťpalcoch pre vydavateľstvá Soul Deep a Criterion.

  Okrem toho sa jeden jeho track objaví aj na release k 15. výročiu labelu Fokuz. Malaky hudobne vyrastal v prostredí jump-upovej scény v Leicestri blízko Birminghamu, no inšpirácia hudbou ľudí ako LTJ Bukem, Goldie, Calibre, či Marcus Intalex ho priviedla práve na chodníček, ktorý dnes nazývame liquidfunk. Nie je tomu tak dávno, čo si jeho producentské skills všimli práve u Good Looking Records a vinylový release bol na svete. Na svoje konto si zatiaľ pripísal zárezy na značkách ako Fokuz, SoulDeep, či Celsius a tým ani zďaleka nekončí.

  "Verím, že leto mi prinesie čerstvú inšpiráciu a kopec nových trackov. Je skvelé, že o mne hovoria ako o niekom, koho hudba stojí za sledovanie. Je to niečo, čo som si nikdy ani len nepredstavoval. Som naozaj rád za podporu, ktorá sa dostáva mojej hudbe a je to niečo, čo ma posúva dopredu. Práve teraz je na scéne veľa dobrých nových producentov, rozhodne sú to skvelé časy pre drum&bass", dodal Malaky.

  bh-20140426-poster-800-web.jpg 

   Facebook event: www.fb.com/events/227692477432188

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist