Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Fezry: "už dlhší čas si na poličku odkladám odstrihnuté nechty"

  Ani legendárny dr. Frankenstein by to nezvládol lepšie! Spojením potrebného množstva kvalitných orgánov a nespútanej energie v ten správny okamih, povstane nekontrolovateľná drum and basová kreatúra (viac info o akcii a ešte viac súťaží o voľné vstupy TU, alebo na Facebooku)!

  Kontrola kvality je veľmi dôležitá a na Silvestra 31.12. v Subclube potrebujeme do nášho drum and basového monštra len to najlepšie.  Ako prvého sme si preklepli dja Fezryho z Nových Zámkov.  

   

  Aký vzťah máš k práci dr. Frankensteina?
  Tak s týmto si si teda moc nepomohol. Franky je môj bratranec z tretieho kolena, momentálne býva na farme v obci Bodzianske Lúky a aj keď som u neho istý čas brigádoval v rámci praxe zo strednej akurát v čase, keď si hľadal farmárku, tak sa s jeho prácou nestotožňujem a moc sa mi nepozdáva. Len čo je horšie, tak zas jemu sa dosť nepozdáva, ako si ho skomolil na tom silvestrovskom plagáte a dokonca sa na teba chystal, že si pre teba príde a pôjdeš pekne pod kladivo a kosák. No ale po poháriku žlčníkovej šťavy sme si to vydiskutovali a minimálne do Silvestra, kým neodštartuješ rachejtle, ťa nechá na pokoji. 

   

  fezry.jpg

  Ktorú časť svojho tela máš najradšej, ktorého orgánu by si sa nikdy nevzdal a ktorý by si aj dobrovoľne venoval? ;)
  Najradšej mám svoje chodidlá. Sú tak veľké a tak dokonalé, že sa mi zídu pri každej činnosti a sú samozrejme veľmi užitočné. Dokážem sa s nimi nakloniť dopredu tak, že sa nosom dotknem zeme. Často to používam v práci pred záverečnou, keď potrebujem zistiť, či je nutné umývať podlahu.

  Nikdy by som sa nevzdal slepého čreva. Čítal som v zdravovede, že nemá dokoca schopnosť ani počuť, tak som rád, že mám parťáka, ktorému môžem hocikedy nakydať rôzne klamstvá alebo sa mu len tak vysmiať. Veď kto nič nepočuje a nevidí, toho vlastne ani nič nenas...

  Darovať orgán? To asi nie. Ale už dlhší čas si na poličku odkladám odstrihnuté nechty z palcov na nohách a čakám kým ich váha prekročí limit záťaže poličky, ktorú udáva výrobca v záručnom liste a potom ich asi hodím na ebay.

  fezry5.jpg
   

  Sú nejaké fyzické závady, genetické poruchy, dedičné choroby (arytmia, plešatosť, ploché nohy) alebo záľuba v alkohole a sedatívach, o ktorých by sme mali vedieť skôr než ťa použijeme ako súčasť silvestrovského drum and bassového monštra?
  Dovolím si tvrdiť, že ja som celkom ok. Ani som nič nezdedil a ani sa vlastne nemám čím chváliť. Akurát, že som sa narodil s blanami medzi prstami na rukách a mama mi ich dala odstrániť až keď som mal 13 rokov. Dovtedy ich chodila ukazovať každej kamarátke a do roboty kolegom a tak. Ona sa vždy dobre zasmiala a ja som sa cítil trápne.

   

  Vystupoval si už niekedy ako dj na Silvestra? Vieš do čoho v Subclube ideš? :) (v rámci tréningu sa až do 31.12. odporúča vyhodiť adventný kalendár s čokoládkami a namiesto toho si hrknúť každý večer pred spaním aspoň 1dcl ľubovoľného destilátu)
  Áno, u nás v 3-ke sa mi raz pošťastilo hrať na Silvestra a bolo to pomerne zaujímavé. Mali sme krásny ohňostroj, rakety lietali do všetkých strán len nie hore, tak som mal čo robiť, aby ma niektorá z nich netrafila. Lenže po úspešnom úniku pred raketami mi do hlavy strelil štupeľ zo šampusu, takže žiadna výhra.

  Adventný kalendár som už dávnejšie vymenil za fľaše s okenou, ktoré mám vždy po ruke pri posteli a cuckám si z nich po troške celý rok.

  fezry2.jpg

  Ako zvykneš tráviť Vianoce? Čo bude na večeru? A čo pod stromčekom?
  Vianoce trávim každý rok doma so svojou mamkou. Vždy po jej nestráviteľnej večeri sa vrhneme pod stromček, rozbalíme si ponožky, pozametáme ihličie čo popadalo a ideme si každý po svojom. Ona pred telku s vínom a ja niekam von.

  Ježíško, Santa Claus, Dedo mráz, Mama alebo samovoľné zhmotnenie darčekových predmetov pod stromčekom?
  Ja som bol pomerne bystré dieťa a už v 15-tich rokoch som vedel, že Santa Klaus ani Ježiško nie sú.  Prišiel som na to takým spôsobom, že som do obálky, v ktorej bol list Ježiškovi, prihodil aj zapnutý mobil (Ericson 628) a poslal som to na klasickú adresu UBS banky vo Švajčiarsku. Ako som na druhý deň zapol sledovacie zariadenie, tak som zistil, že obálka je stále doma lebo ju mama zámerne neposlala a vtom mi vtrhla do izby, že či mi tak trochu nedr... No a tak bol Ježiško odhalený.

   

  Aký bol tvoj rok 2010 a aký by mal byť ten nasledujúci? Plány, ciele, predsavzatia? Čo by si chcel ešte stihnúť do konca sveta v roku 2012?
  Rok 2010 bol taký priemerný, veľa vecí mi vyšlo, veľa zasa nie, ale čo sa týka celkového pohľadu, tak bol fajn. Fantastická bola letná dvojtýždňová moto dovolenka okolo Nových Zámkov. Mám neskutočne veľa zážitkov a pevne dúfam, že si to na budúci rok s chalanmi zopakujeme.

  Do roku 2012 by som si chcel kúpiť toňino lambordžíny a ísť na ňom aspoň stovkou.

  fezry4.jpg

   

  Máš nejaké posolstvo, myšlienku, emóciu, ktorú by si chcel zdieľať a spríjemniť tak našim čitateľom vstup do Nového roka? (napr. niečo na tému "ako na Nový rok, tak po celý rok" = taký set zahrám v Subclube, že sa z toho... padnete na zadok ;))
  Dokedy je vlastne Nový rok? Lebo je to pravda aspoň v mojom prípade. Už 2.1. budem naklusaný v robote a som si istý, že to tak bude skoro každý deň počas celého roku. No a všetkým divákom a poslucháčom chcem odkázať: nebuďte naivní, dobre nebude, dobre už bolo, keď sa o nás mamičky a ockovia starali. A nezabudnite na staré dobré porekadlo: kto druhému jamu jamu sám do nej sám.

   

  Vďaka za odpovede. Tešíme sa na to najlepšie z teba 31.12. v Subclube! :)
  Aj ja ďakujem a taktiež sa na vás tešim.

   

   

  Začíname o 21:00 a k dispozícii máme to najlepšike z 6 kvalitných djov, MC a mozog, aký nezoženiete široko ďaleko. Samozrejmosťou sú hektolitre šampanského a najkrajší ohňostroj nad bratislavským hradom a mostom SNP na oslavu vzkriesenia a samozrejme aj príchodu Nového roka. 

  Túto drum and basovú pitvu si môžeš užiť za bezkonkurenčných silvestrovských 8,50 EUR v predpredaji (www.ticketportal.sk). Viac info o akcii a ešte viac súťaží o voľné vstupy TU, alebo na Facebooku

  Všetci ste srdečne vítaní.
  Tešíme sa na vás!

   
  copy_nye2010subclub-plagat500.jpg

   

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist