Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Hrdinská dvojka z Maďarska v tandeme proti temnote

  Savage je na domácej elektronickej scéne známy vďaka svojej hudobnej všestrannosti. S temnotou dokáže bojovať súčasne na niekoľkých frontoch, vždy s MC Fantom v zálohe. Svoj tandem predvedú už 25.9.2010 v Subclube (viac info TU). 

  Jeho nadšenie pre hudbu siaha do dávnej minulosti, kedy sa ako zanietený fanúšik rocku snažil hrať na viaceré hudobné nástroje a pravidelne navštevoval koncerty rôzneho druhu. Postupne sa ale jeho záujem čoraz viac upriamoval na elektronickú hudbu, čo vyvrcholilo kúpou prvého gramofónu. Najväčšiu podporu jeho rodiacej sa lásky k elektronickej hudbe získaval v rádiu Tilos. Veľký vplyv na Savageovo ďalšie smerovanie mali mená ako Ed Rush, Dieselboy, Palotai či Cadik. Vzťah k underground štýlom ako drum & bass, hip-hop, breakbeat, hardcore, breakcore či dubstep neustále silnel a práve tieto žánre sa stali jeho najobľúbenejšími. V súčasnosti je jedným z najaktívnejších DJ-ov na maďarskej drum & bassovej scéne.

  savage-01.jpg 

  V roku 2008 odohral spolu 70 akcíí, o rok neskôr to už bolo 90, čo značí, že v podstate každý víkend v roku strávil na najrôznejších miestach a akciách po celom Maďarsku. Dobré sa chváli samo a tak ponuky zo zahraničia na seba nenechali dlho čakať. Za hranicami si zahral po boku takých mien ako sú Palotai, Cadik, Ludmilla, Sanyinam, SKC, Mystification, Numek a zahraničnými hviezdami ako SPL (USA), B Key (UK), Khanage (UK), Bong-Ra (NL), Antichristus|Peter Kurten (BEL), Kriotek (RO), Proktah (GER) či Thumpa (UK). Od roku 2008 ho sponzorsky podporuje LEGEND Lifestyle & Clothing. V roku 2009 získal ďalšieho strategického sponzora, ktorým je svetoznáma značka VESTAX DJ Technic. 

  savage-03.jpg
   

  Okrem toho rezidentom a organizátorom mnohých akcií v Maďarsku. Je pravidelným hosťom legendárneho Tilos rádia a rezidentom na akciách ako sú Need4Speed či Hardcore Explosion. Svoje stabilné miesto má aj na maďarskom vydaní celosvetovo preslávenej párty Therapy Session.

   Savage - Therapy Sessions Budapest 20100710 by djSavage   

  Keďže sa Savage nezameriava len ne jeden subžáner drum & bassu, môžeme v jeho setoch nájsť všetko od liquid funku cez masívny techstep a neurofunk až po ťažkotonážny techniodný drum and bass a breakcore. V Subclube ho bude doprevádzať jeho dvorný MC Fantom, s ktorým okrem iného spolupracuje na organizovaní rôznych akcií a rozhlasových relácií s cieľom prezentovať elektronickú hudbu pre zainteresovaného aj nezainteresovaného poslucháča. Vo svojich aktivitách dávajú priestor širokému spektru hudobných štýlov ako sú napr. hip-hop, breakbeat, house, hardcore, dupstep či funk.

  savage-02.jpg 

  Fantom na akciách dokáže náladu vyburcovať do úplného maxima. Je členom Stylaw Band Crew, ktorá hrá prevažne dub. Venuje sa tiež amatérskej výrobe filmov. Jeho najsilnejšou devízou je fakt, že sa nesnaží napodobňovať tzv. "one-sentence-barking" MC-kov z Londýna, čo v preklade znamená, že neopakuje jednu vetu dookola, ale sa na akciách snaží prezentovať svoje vlastné vnútro - svoje ja. Fantom kombinuje štýly a doslova ich hádže do ľudí ako energetickú bombu. 

  Príď sa aj ty popasovať v sobotu 25.9. do Subclubu s temnotou, po boku najmocnejších super hrdinov. THE SECTSavage MC Fantom na čele, KiaraMatis Balu spolu s tebou v zálohe sú zárukou víťazstva :)! (viac info o akcii TU).

  Súťažiť o voľné vstupy na túto akciu môžeš TU. Párty si môžeš pridať do svojho kalendára aj na FACEBOOKU, alebo pártyliste dnb.sk 

  Tešíme sa na Vás.
  Všetci ste srdečne vítaní! :-) 

  sectsubclub-plagat-web500.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • MACHTO

   MACHTO | Subject: :P | Tue, Sep 21st 2010, 12:46
   Quote this comment

   exo said:
   pre mna je savege vacsi zazitok ako sect .)))Savage wont smoke shitz berofe he plays :D

   wiď na liptowe :D

  • exo

   exo | Subject: the maaan, the maaan | Tue, Sep 21st 2010, 11:46
   Quote this comment

   pre mna je savege vacsi zazitok ako sect .)))

   Savage wont smoke shitz berofe he plays :D


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist